نگهداری تاسیسات ساختمان26705349تهران و حومه(بهترین قیمت)

هر چند ماه یکبار موتور خانه، پکیج و دیگر وسایل گرمایشی را چک کنید. نماینده روسیه در سازمان ملل متحد گفت: جلسه امروز تلاشی دیگر از سوی مقامات کی یف است تا درباره آنچه در اوکراین در حال وقوع است، هیجان کاذب ایجاد کنند؛ و اروپاییها و حامیان غربی (دولت اوکراین) از این کار حمایت میکنند. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ سفیر و نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد که کشورش به حمله به یک نیروگاه هستهای در اوکراین متهم شده است، این اتهام را دروغ خواند و آن را محکوم کرد. واسیلی نبنزیا، نماینده روسیه در سازمان ملل متحد، در نشست اضطراری شورای امنیت این سازمان پس از حمله به نیروگاه هستهای زاپروژیا در اوکراین گفت: نیروهای روسی حین گشت زنی در محوطه اطراف این نیروگاه از سوی خرابکاران اوکراینی مورد حمله قرار گرفتند و این خرابکاران بودند که نیروگاه را آتش زدند و حالا اوکراین با همراهی غرب قصد دارد روسیه را مقصر نشان بدهد. آنطور که وزارت دفاع روسیه به ما اطلاع داده است در شب ۴ مارس، یک کاروان گشت روسیه که در مناطق اطراف نیروگاه زاپروژیا در حال گشت زنی بود تا از امنیت منطقه حفاظت کند (البته منطقهای در حوالی نیروگاه و نه در داخل نیروگاه) توسط یک گروه خرابکار اوکراینی مورد حمله قرار گرفتند.

در زمان این اقدام تحریک آمیز، هیچ یک از کارکنان نیروگاه زاپروژیا در آن ساختمان حضور نداشتند. وضعیت آنها به این شرح است: واحد اول برای تعمیر از مدار خارج شده است، واحدهای دوم و سوم به طور موقت و طبق تصمیم مدیریت نیروگاه از مدار خارج شده اند، واحد چهارم با ظرفیت ۶۹۰ مگاواتی فعال است و واحدهای پنجم و ششم هم فعالیت خاصی ندارند. برای اطلاع از اصول خاکبرداری کلیک کنید. شما برای اطلاع بیشتر از دوره ها می توانید به قسمت آموزش نرم افزارهای نقشه برداری و تاسیسات مراجعه فرمایید. تعیین کردن قسمتهای قابل دسترس برای کانالکشی، لولهگذاری، نصب موتورخانه و دستگاههای هواساز ضروری است. به گزارش اسپوتنیک، در کانال تلگرامی این اداره دولتی آمده است: “در ساعت 5.55 صبح (7 و 25 دقیقه به وقت تهران)، آتش سوزی در ساختمان آموزشی ـ تمرینی (60 در 40 متر) نیروگاه اتمی زاپروژیا در شهر انرژیگودار در زمینی به وسعت 2000 متر مربع رخ داد. طبق اطلاعات اولیه هیچکس کشته یا مجروح نشده است”.پیش از این، سخنگوی سرویس مطبوعاتی این نیروگاه اتمی گفته بود که آتش سوزی در قلمرو نیروگاه رخ داده و هیچ تغییری در زمینه میزان تشعشعات ایجاد نشده است. طبق اعلام اداره دولتی اوضاع اضطراری اوکراین، آتش سوزی در ساختمانی در نزدیکی نیروگاه زاپروژیا به مساحت 2000 متر مربع مهار شده است.

از چند طبقه از ساختمان آموزش، که درست در خارج از محدوده نیروگاه هستهای قرار دارد، آتش به روی نیروهای روسیه گشوده شد. گشت روسی به سمت نقطهای که خرابکاران اوکراینی از داخل ساختمان آتش گشوده بودند، تیراندازی کرد. در حال حاضر، هیچ یک از کارکنان نیروگاه زاپروژیا زخمی نشده اند و نماینده دائم آمریکا هم این نکته را تایید کرد. حفظ سرمایه های ساختمان و هزینه های سنگین تجهیزات سرمایه ای، به خصوص ارزبری بالای خرید تجهیزات و دستگاه ها از یک سو و بهره برداری پیوسته شبانه روزی، افزایش اتوماسیون و لزوم استفاده عقلانی و اقتصادی تر از تجهیزات، دستگاه ها و امکانات سرمایه ای از سوی دیگر بیانگر این نکته است که مسئله تعمیر و نگهداری باید با اصولی دقیق تر از گذشته مورد توجه قرار گیرد. ترموستاتهایی که در گذشته در تاسیسات مکانیکی ساختمان مورد استفاده قرار میگرفت، دمای محیط را روی دامنه ثابتی نگهداری نمیکرد. یکهزار و ۷۰۰ متر در مدت یک ماه گذشته آزادسازی و مناسبسازی شده است. پیشتر؛ به گزارش خبرگزاری رویترز، رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد، پرتابهای به یک ساختمان در داخل سایت نیروگاه هستهای زاپوریژیا اوکراین اصابت کرد، اما آن ساختمان بخشی از رئاکتور نیست.

مهندسین MEP باید به اطلاعات دقیق طراحی تاسیسات مکانیکی دسترسی داشته باشند چرا که برنامه ریزی و طرح بندی سیستم MEP، به عنوان یک پیکربندی پیچیده، به ویژه در فضاهای متراکم، در مرحله طراحی می تواند بسیار دشوار باشد. سیستم شوتینگ در جهت آسانتر شدن جمع آوری و حمل زباله ایجاد شده است. سطح تشعشات در محدوده نیروگاه عادی است. تصاویر دوربین های مداربسته نیروگاه دود را نشان می دهد. شما در تلاش هستید موقعیت را طوری نشان بدهید که انگار نیروهای روسیه به نیروگاه زاپروژیا خمپاره زدند و در نتیجه در نیروگاه آتش سوزی به راه افتاده است. شهر انرهودار و نیروگاه هستهای زاپروژیا و مناطق اطراف آن در فوریه ۲۸ به کنترل نیروهای روسیه درآمدند. با توجه به این نکات اجرایی تاسیسات ساختمانی، عمر ساختمان افزایش می یابد و مصرف انرژی ساختمان کاهش می یابد. هدف دیگر این است که امنیت نیروگاه تضمین شود و از ایجاد اختلال در تامین برق برای اوکراین و مصرف کنندگان اروپایی جلوگیری به عمل بیاید. در واقع تاسیسات ساختمان اجزای حیاتی هر ساختمان را تشکیل میدهند و سبب ایجاد شرایط مناسب برای سکونت میشوند. توجه به معماری ساختمان و شرایط محیطی و اقلیمی محل ساخت پروژه.

دیدگاهتان را بنویسید