خدمات تاسیسات ساختمان نانوتجارت

دو سیستم جابجایی آب در ساختمان وجود دارد که موازی هم فعالیت میکنند . یعنی سیستمهای تهویه، هوای داخل را به خارج ساختمان هدایت میکنند. در تعریف تاسیسات الکتریکی میتوان گفت طراحی سیستمهای سیم کشی اماکن مسکونی و مراکز صنعتی و شامل مباحثی مانند روشنائی؛ برقرسانی؛ تلفن؛ آنتن مرکزی؛ سیستم اعلام حریق؛ شبکه رایانهای؛ منبع تغذیه اضطراری و دوربین مداربسته میباشد. با پیشرفت فناوری در همه عرصه ها، طراحی و ساخت سیستم های تاسیساتی، مکانیکی و الکتریکی مورد استفاده در ساختمان سازی نیز با پیشرفت های قابل توجهی همراه بوده است. در حال حاضر پیشرفت تکنولوژی در تمام عرصه های ساخت و ساز باعث شده سیستم های تاسیساتی ارتقاء پیدا نموده و بسیار کارآمدتر از گذشته باشند. نظر مثبت و رضایت مندی تعداد زیادی از مشتریان قبلی این مجموعه گواهی بر کیفیت خدمات و مهارت بالای مجریان متخصص در این گروه است. هدف از به کارگیری و اجرای این تاسیسات مکانیکی، ایجاد محیطی با دمای قابل تحمل و کیفیت هوای قابل پذیرش است. دستگاه هایی که با سوخت مایع و یا گاز کار می کنند با توجه به سوختی که استفاده می کنند باید در ارتفاع محل نصب مناسب از سطح دریا, طراحی و ساخته شوند.

اگر به دنبال نمایندگی های فروش و نصب پکیج و رادیاتور در شیراز که جزئی از تاسیسات ساختمان به شمار می روند هستید میتوانید به لینک درج شده مراجعه کنید. لوله کشی آب گرم و سرد نیز از موتورخانه , پکیج و آبگرمکن شروع شده و به صورت زوج در مسیر حرکت با رعایت استانداردهای لازم به هدف که شیرالات هستند میرسد. برخی از تجهیزات تهویه مطبوع مثل فن کوئل ها به فضای کمی برای نصب نیاز دارند ولی تجهیزات یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی که هوای مطبوع مورد نیاز چندین اتاق یا فضای ساختمان را تامین می کنند احتیاج به فضای بیشتری برای نصب کردن می باشند. همانطور که میدانید در پروژه هایی که جهت طراحی و خرید تجهیزات مکانیکی و تاسیسات ساختمان با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت صورت گرفته است، از بازدهی بالاتر و کارایی بیشتری برخوردار هستند. نقشه داکت ها و دودکش ها علاوه بر تاثیر در کارایی تاسیسات روی طراحی فضای داخلی ساختمان نیز موثر است. اگر در اجرای پروژه های ساختمانی خود از بهترین تجهیزات و برندهای معتبر تاسیساتی استفاده کنید اما از نقشه و طراحی مناسب بهره نگیرید این تجهیزات به هیچ وجه کارایی و بازدهی مطلوب و حداکثری خود را نخواهند داشت.

هزینه اجرای این کار در مقایسه با شوفاژ بیشتر میباشد؛ اما در نهایت منجر به صرفهجویی در مصرف هزینهها خواهد شد. اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان اغلب به سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع مرتبط هستند، اما آن ها همچنین می توانند شامل سیستم های حمل و نقل مانند آسانسور و پله برقی، عناصر زیرساخت، کارخانه های صنعتی، ماشین آلات و.. شما میتوانید اطلاعات پروژه خود را در اختیار کارشناسان مشاوره تاسیسات شیراز قرار داده تا با استفاده از دانش فنی، تجربه و شناخت کامل از تجهیزات سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع بهترین پیشنهاد را جهت تامین تاسیسات برودتی – حرارتی ساختمان به شما ارائه نمایند. دانشجویان این رشته در طی دوران تحصیل با طراحی، محاسبه، اجرا، راه اندازی، سرویس و نگهداری تاسیسات بهداشتی، تاسیسات گرمایی، تاسیسات گازرسانی ساختمان های مسکونی، راه اندازی و سرویس و تعمیر دستگاه های سرد کننده خانگی و تجاری، نقشه خوانی و نقشه کشی تاسیسات بهداشتی، حرارتی، گازرسانی و برودتی و … رشته تاسیسات شامل پنج گرایش تاسیسات مکانیکی، تاسیسات حرارت مرکزی، تاسیسات حرارتی و برودتی، تاسیسات گازرسانی ساختمان و تاسیسات بهداشتی ساختمانه و یکی از معدود رشته هایی هستش که آینده شغلی خوبی داره و اگه نشد که یه کار رسمی در کارخانجات و کارگاه های صنعتی پیدا کنین خودتون میتونین با چاپ کارت ویزیت و شماره تلفنتون کسب و کارتون رو راه بندازین.

پس محاسبه و طراحی نقشه های تأسیسات مکانیکی ساختمان ها یکی از اساسی ترین مراحل ساختمان سازیست. این تاسیسات ساختمان در طراحی ساختمان و در هنگام اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان برای جلوگیری از آتشسوزیهای گسترده نقش مهمی را بر عهده دارند. طراحی و اجرای صحیح تاسیسات می تواند عمر مفید ساختمان را زیاد کند و از بازسازی زود هنگام ساختمان جلوگیری کند. اهمیت تاسیسات آن است که ضامن پایداری و طول عمر ساختمان است. ب- به خدمت گرفتن کلیه تجارب و علوم جهانی و کوشش در بومی کردن آنها در جهت بهینهکردن و طولانی کردن عمر ساختمان و تاسیسات آن. برای مثال: در سال ۲۰۱۳ درامد سالانه آنها ۴۸۲۰۰ دلار بود. هدف آن آسایش و ارائه بهترین خدمات می باشند و برای رسیده به هدف از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود. از جمله آخرین مراحل اجرای ساختمان، راهپله است که در مورد آن نیز نکات بسیاری وجود دارد و باید اجرا گردد. به عبارت ساده تر تاسیسات ساختمان شامل استفاده مطلوب از آب، برق، گاز، تهویه، علائم هشداردهنده، تخلیه فاضلاب، ایجاد سیستم گرمایشی و سرمایشی، ارتباط بین داخل و خارج ساختمان، تماس تلفنی، حمل و نقل بین طبقات موضوعات تاسیساتی می شود، که هر کدام از این موارد توسط مهندسان و متخصصان می تواند به مرحله اجرا در آید.

دیدگاهتان را بنویسید